Техномаркет - AEG BEB-351110M ФУРНА

AEG BEB-351110M ФУРНА


Производител: AEG
Шифра: 741078
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,379 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА KАПАЦИТЕТ 71 Л СИСТЕМ ЗА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА: ВЕНТИЛАТОР + КРУЖЕН ГРЕJАЧ PLUS STEAM ПРОГРАМ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА HOT AIR -20% ПОБРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НА РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ (ММ):594X595X567

Слични производи