Техномаркет - GEMBIRD CCA-417W 3,5MM 4PIN-2STEREO 0.2

GEMBIRD CCA-417W 3,5MM 4PIN-2STEREO 0.2


Производител: GEMBIRD
Шифра: 741082
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

ПРАКТИЧЕН АДАПТЕР СО КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ПОВРЗАТ СЛУШАЛКИ НА СМАРТФОН ИЛИ ТАБЛЕТ 3.5 ММ АУДИО АДАПТЕР ЕДЕН 4-ПИН НА ДУПЛИ АУДИО И МИКРОФОН ПРИКЛУЧОК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : 0.2 М

Слични производи