Техномаркет - DEEPCOOL N300 NOTEBOOK STAND/COOLER BLAC

DEEPCOOL N300 NOTEBOOK STAND/COOLER BLAC


Производител: DEEPCOOL
Шифра: 741100
Достапност: залиха
Редовна Цена:
729 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП(ЕКРАН) ДО 15.6" УСБ НАПОЈУВАЊЕ (USB PASSTHROUGH ПРИКЛУЧОК) ДИЈАМЕТАР НА ВЕНТИЛАТОР 140ММ

Слични производи