Техномаркет - LDK W04 SMART BRACELET, PEDOMETER YELLOW

LDK W04 SMART BRACELET, PEDOMETER YELLOW


Производител: LDK
Шифра: 741104
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
899 ден.

ВЕРЗИЈА ЗА BLUETOOTH: BLUETOOTH 4.0 ВОДООТПОРЕН: ДА ТИП НА ЕКРАН: OLED КОМПАТИБИЛЕН ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID, IOS КОМПАТИБИЛНОСТ: ANDROID 4.3 / IOS 6.1 И НАД СИСТЕМОТ ЈАЗИК: АНГЛИСКИ ФУНКЦИИ: ЧАСОВНИК СО АЛАРМ, ПОТСЕТНИК ЗА ПОВИК, МЕРЕЊЕ НА КАЛОРИИ, ДАТУМ, СНИМАЊЕ НА ДАЛЕЧИНА, СЕДМАРЕН ПОТСЕТНИК, УПРАВУВАЊЕ СО СПИЕЊЕТО, СМС ПОТСЕТУВАЊЕ, БРОЕЊЕ НА ЧЕКОРИ, ВРЕМЕ ТИП НА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: ВИБРАЦИИ

Слични производи