Техномаркет - KRUPS EA-810770 КАФЕМАТ

KRUPS EA-810770 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 741131
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

КАФЕМАТ СО МЕЛНИЦА ПРИТИСОК НА ПУМПАТА 15 БАРИ ТРАНСПАРЕНТЕН КОНТЕЈНЕР ЗА КАФЕ -275 ГР., КОЈ ГИ ЗАДРЖУВА ЗРНАТА СВЕЖИ ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА-1,8 Л ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ ЗА ЈАЧИНА НА ИСТЕКУВАЊЕ, ЗА ВОЛУМЕН НА ВОДА И ТЕМПЕРАТУРА ДОЗЕР ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВИСИНА ОТСТРАНЛИВА ПОДЛОГА ЗА ПРОКАПУВАЊЕ ПОДЛОГА ЗА ЗАТОПЛУВАЊЕ НА ЧАШИТЕ ЛЕСНА, ПОВЕЌЕНАСОЧНА МЛАЗНИЦА НА ПАРЕА УЛТРА КОМПАКТЕН ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЕРГОНОМСКО ВРТЛИВО КОПЧЕ И КОПЧИЊА ЗА ЛЕСНО УПРАВУВАЊЕ ПРОГРАМИ ЗА АВТОМАТСКО ПЛАКНЕЊЕ, ЧИСТЕЊЕ И НАМАЛУВАЊЕ НА МАСНОТИИ ЗА БРЗО И ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ПАТЕНТИРАН КОМПАКТЕН ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НА ВОДАТА ДО ОПТИМАЛНАТА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ПОСТОЈАНО ТОПЛО КАФЕ КОНУСНА БРУСНА МЕЛНИЦА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ: 36.5 X 26 X 32 (MM)

Слични производи