Техномаркет - VIVAX VC-2000MS ПРАВОСМУКАЛКА

VIVAX VC-2000MS ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: VIVAX
Шифра: 741139
Достапност:
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА МОЌНОСТ 2000 W, ВРЕЌИЧКА СО КАПАЦИТЕТ ОД 4,5 L, МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА, ЧЕТКА, HEPA ФИЛТЕР, БОЈА: ЦРВЕНА

Слични производи