Техномаркет - GORENJE BO-617 ORAB ФУРНА

GORENJE BO-617 ORAB ФУРНА


Производител: GORENJE
Шифра: 741159
Достапност:
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 67Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ГРИЛ(2700W) КОНВЕКЦИЈА, ОДМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ 59,5 х 59,7 х 54,7 см

Слични производи