Техномаркет - GORENJE DT-9SY2W АСПИРАТОР

GORENJE DT-9SY2W АСПИРАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 741161
Достапност:
Редовна Цена:
19,990 ден.

SMART цена:
18,290 ден.

САМОСТОЕН ЅИДЕН КУЈНСКИ АСПИРАТОР УПРАВУВАЊЕ-КОПЧЕ МАКСИМАЛНА БУЧНОСТ: 66 ДБ МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ИЗДУВНО ФУНКИОНИРАЊЕ: 630 m³/h ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: D ДИМЕНЗИИ (ШxВxД): 90 × 9,5 × 43,5 СМ

Слични производи