Техномаркет - TEFAL P2530741 SECURE 5-6L ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ

TEFAL P2530741 SECURE 5-6L ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 785667
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,949 ден.

САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА ТЕНЏЕРЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАЦИТЕТ 6 ЛИТРИ ВНАТРЕШЕН СЛОЈ / BRUSHED STAINLESS STEEL ВКЛУЧЕНА КОШНИЦА ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА НА ПАРЕАТА 2 ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ (50 И 80 KPA) МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ

Слични производи