Техномаркет - Samsung B105E Keystone 3 Black

Samsung B105E Keystone 3 Black


Производител: SAMSUNG
Шифра: 785670
Достапност: залиха
Цена:
1,759 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН 1.77” TFT DISPLAY (160 x 128 PIXELS) ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА ROM: 8 MB, RAM: 4 MB БОЈА-ЦРНА ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ-3.5ММ СТЕРЕО CPU SPEED 208MHZ ДИМЕНЗИИ (ВxШxД) 46.5 x 95 x 17.95 mm ТЕЖИНА 82.9g

Слични производи