Техномаркет - FAVORIT MS-7000 INOX МАШИНА ЗА САДОВИ

FAVORIT MS-7000 INOX МАШИНА ЗА САДОВИ

-23%

Производител: FAVORIT
Шифра: 785676
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,026 ден.

MAШИНА ЗА САДОВИ ЗА 12 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ ШИРИНА 59,8CM БРОJ НА ПРОГРАМИ 7 ТЕМПЕРАТУРИ НА ПЕРЕЊЕ 40-50-65-70 LED ДИСПЛЕJ ОДЛОЖЕН СТАРТ (1-2-3-...-19HR) НИВО НА БУЧАВОСТ 57 DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 3360L ГОДИШНО ДИМЕНЗИИ: 59,8 X 85 X 59,8 CM ОСТАНАТО-СКРИЕН ГРЕJАЧ, ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА, ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧОТ,АСИНХРОНА ЦИРКУЛАЦИОНА ПУМПА,КОПЧЕ START/PAUSE,ОПЦИJА НА ПОЛОВИНА ПОЛНЕЊЕ, ИНДИКАТОР ЗА ИСПИРАЊЕ, ИНДИКАТОР ЗА СОЛ, ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОД ДЕЦА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИJА 258 KWH,

Слични производи