Техномаркет - HAGEN HBG-650X АСПИРАТОР

HAGEN HBG-650X АСПИРАТОР

-33%

Производител: HAGEN
Шифра: 785689
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
5,991 ден.

ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР ШИРИНА 60 СМ ИНОКС КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ 500м3/час 3 БРЗИНИ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ АЛУМИНИУСКИ КАСЕТЕН ФИЛТЕР

Слични производи