Техномаркет - INDESIT DIF-14B1 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

INDESIT DIF-14B1 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-26%

Производител: INDESIT
Шифра: 785735
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
13,991 ден.

ЦЕЛОСНО ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ 4 ПРОГРАМИ 3 ТЕМПЕРАТУРНИ НИВОА МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ НА ТОПЛА ВОДА ВНАТРЕШНОСТ-ИНОКС ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА ПОТРОШУВАШЖЧКА НА ВОДА ПО ЦИКЛУС 11 Л НИВО НА БУЧНОСТ 49 ДБ ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 295kWh ДИМЕНЗИИ 82x60x57СМ

Слични производи