Техномаркет - INDESIT EWD-61052 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT EWD-61052 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 785736
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6 KG ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ 16 ПРОГРАНИ НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДИМЕНЗИИ В x Ш x Д - 85 x 60 x 52 CM.

Слични производи