Техномаркет - INDESIT IDCL-G5 B H СУШАРА

INDESIT IDCL-G5 B H СУШАРА


Производител: INDESIT
Шифра: 785739
Достапност:
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
13,791 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 8 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б КОНДЕНЗАЦИСКА 15 ПРОГРАМИ ЕСО TIME ТАЈМЕР ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР АВТОМАТСКИ НИВОА НА СУШЕЊЕ ИНДИКАТОРИ ЗА СУШЕЊЕ И ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ПРОГРАМА ИНДИКАТОР ЗА ПРАЗНЕЊЕ НА САДОТ СО ВОДА НИВО НА БУЧАВОСТ 68 ДБ ДИМЕНЗИИ: 85x59.5x61 СМ

Слични производи