Техномаркет - Samsung Galaxy J3 J330F (2017) LTE Black

Samsung Galaxy J3 J330F (2017) LTE Black

-17%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 785743
Достапност:
Редовна Цена:
9,599 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН - 5.0" РЕЗОЛУЦИЈА - 720 X 1280 ПИКСЕЛИ OПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Android 7.0 (Nougat) ПРОЦЕСОР QUAD-CORE 1.4 GHZ CORTEX-A53 МЕМОРИЈА 2 GB RAM МЕМОРИЈА ВНАТРЕШНА - 16 GB, СЛОТ ЗА MICROSD, ДО 256 GB КАМЕРА - ПРИМАРНА - 13MP, СЕКУНДАРНА - 5 MP БАТЕРИЈА LI-ION 2400 MAH WLAN - WI-FI 802.11 A/B/G/N/AC, WIFI DIRECT, HOTSPOT BLUETOOTH - V4.2, A2DP GPS, A-GPS, GLONASS, BDS FM RADIO

Слични производи