Техномаркет - WHIRLPOOL FFB-10469 BV EE

WHIRLPOOL FFB-10469 BV EE

-19%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29393144
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
25,992 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ10кг ЦЕНТРИФУГА 1400врт/мин 6 SENSE ТЕХНОЛОГИЈА FreshCare+ SENSE Inverter МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи