Техномаркет - COMMEL ЛЕД СИЈАЛИЦА 4.9K GU10 4000K

COMMEL ЛЕД СИЈАЛИЦА 4.9K GU10 4000K


Производител: COMMEL
Шифра: 29397655
Достапност: залиха
Редовна Цена:
89 ден.

моќност: 4,9W • Светлечки флукс: 1220 lm • Температура на светлина: 4000 K • Индекс на враќање на бојата: RA> 80 • Lивотен век: 25.000 ч • Номинален напон: 220-240 V • Основа: GU10 • EAN: 3858890446500

Слични производи