Техномаркет - COMMEL ЛЕД СИЈАЛИЦА ТОПЧЕ 14 G45 5W 4000K

COMMEL ЛЕД СИЈАЛИЦА ТОПЧЕ 14 G45 5W 4000K


Производител: COMMEL
Шифра: 29397657
Достапност: залиха
Редовна Цена:
89 ден.

моќност: 5W • Светлечки флукс: 750 lm • Температура на светлина: 4000 K • Индекс на враќање на бојата: RA> 80 • Lивотен век: 25.000 ч • Номинален напон: 220-240 V • Основа: E27 • ЕАН: 3858890448580

Слични производи