Техномаркет - KENWWOD ZVUCNICI KFC1352RG2

KENWWOD ZVUCNICI KFC1352RG2

-26%

Производител: KENWOOD
Шифра: 29399395
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

ЗВУЧНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛ МОЌНОСТ - 150 W / 35 W RMS ПОЛИПРОПИЛЕНСКА МЕМБРАНА ДИМЕНЗИЈА - 130 MM РАДИУС 25ММ БАЛАНСИРАН ТВИТЕР ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 92 HZ ~ 23000 HZ

Слични производи