Техномаркет - TREVI RS 733 PORTABLE FM RADIO GREEN

TREVI RS 733 PORTABLE FM RADIO GREEN


Производител: TREVI
Шифра: 5005836
Достапност: залиха
Редовна Цена:
549 ден.

АВТОМАТСКО СКЕНИРАЊЕ НА СТАНИЦИ; ПРИКЛУЧОК ЗА ЗВУЧНИЦИ ИЛИ СЛУШАЛКИ; ИСПОРАЧАНИ МИНИ СЛУШАЛКИ; НАПОЈУВАЊЕ: 2 X "AAA" (UM4) НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ; ДИМЕНЗИИ: 53X95X14 MM

Слични производи