Техномаркет - PANASONIC ER-GN30-K503 ТРИМЕР

PANASONIC ER-GN30-K503 ТРИМЕР


Производител: PANASONIC
Шифра: 5006494
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЛЕСЕН И КОМПАКТЕН ТРИМЕР ЗА НОС И УВО, МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ И ЗА ВЕЃИ, БРАДА ИЛИ МУСТАЌИ КОРИСТИ ДВОЈНИ РАБОВИ, ХИПОАЛЕРГИСКИ ЗАКРИВЕНИ СЕЧИЛА НАМЕНЕТ ЗА СУВА И ВЛАЖНА УПОТРЕБА ЦЕЛОСНО СЕ МИЕ. НАПОЈУВАЊЕ СО ЕДНА БАТЕРИЈА СО ГОЛЕМИНА AA (НЕ Е ВКЛУЧЕНА). ВКЛУЧЕНИ -ЗАШТИТНО КАПАЧЕ ;ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ И БРЗО ОДРЖУВАЊЕ

Слични производи