Техномаркет - ISKRA KP618 КОНВЕКЦИОНЕН РОСТЕР

ISKRA KP618 КОНВЕКЦИОНЕН РОСТЕР


Производител: ISKRA
Шифра: 5009841
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

МОЌНОСТ: 1200W-1400W (MAX) ПОДЕСУВАЊЕ НА ТАЈМЕР (ОД 1 МИН. ДО 60 МИН.) ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА (ОД 60°C ДО 250°C) ХАЛОГЕНА ЛАМПА СО ВЕНТИЛАТОР ИНДИКАТОР ЗА ВКЛУЧЕНО (ЦРВЕНО) И ЗА ГРЕЕЊЕ (ЗЕЛЕНО) СТАКЛЕН КАПАК И САД СО КАПАЦИТЕТ 12 L ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (MM): 362 (D) X 362 (Š) X 235 (V) НЕТО ТЕЖИНА: 7 KG ДОДАТОЦИ: • НИСКА МРЕЖА ЗА ПЕЧЕЊЕ • ВИСОКА МРЕЖА ЗА ПЕЧЕЊЕ • РАЧКА ЗА КАПАКОТ НАПОН: 220-240V~50/60HZ

Слични производи