Техномаркет - NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU

NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU


Производител: NEO
Шифра: 5010119
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

Модел: G12R32 ADVANCE Напоjувaње:220-240V 50HZ Енергетска класа: A++ SEER/SCOP: 6.1/4.0 Вградено WIFI Ладење Капацитет: 3500 W Потрошувачка: 1084W Работна температура:од -22 С до 43 С Греење Капацитет: 3670 W потрошувачка: 989 W Работна температура: од -22 С до 24 С Проток на воздух: 660/540/460/330 М3 Одвлажнување:1.4 L/H Бучност:42/39/33/26 DB Разладен флуид:R32 Димензии: Внатрешна единица: 845X289X209 - 10 KG Надворешна единица: 776x540x320 - 29 kg Препорачана површина 15-30 m2 5 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Слични производи