Техномаркет - PHILIPS BRE235/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS BRE235/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010937
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

АПАРАТ ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ГЛАВА ЗА ЕПИЛАЦИЈА КОЈА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ВАДИ ЕФЕКТИВЕН СИСТЕМ ЗА ЕПИЛАЦИЈА СО ДИСКОВИ НЕЖНИ ДИСКОВИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА РАБОТА СО АДАПТЕР НАПОН 15 V ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ КАПАЧЕ ЗА ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ

Слични производи