Техномаркет - SOEHNLE 66172 ВАГА ЗА БАГАЖ

SOEHNLE 66172 ВАГА ЗА БАГАЖ

-17%

Производител: SOEHNLE
Шифра: 5011707
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА, ДОДЕКА КУПУВАТЕ ИЛИ ПАТУВАТЕ: ИЗМЕРЕТЕ ГО БАГАЖОТ, ШКОЛСКИТЕ ТОРБИ И МНОГУ ДРУГИ ПРЕДМЕТИ БЕЗ ПРОБЛЕМ ВИСОК КАПАЦИТЕТ НА ТОВАРАЊЕ ДО 50 КГ СО ПРЕЦИЗНОСТ ДО 100 G ЦВРСТА ЛЕНТА СО МЕТАЛНА КУКА ЗА НОСЕЊЕ КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ

Слични производи