Техномаркет - MESKO MS6508 ЕДИНЕЧНО РЕШО

MESKO MS6508 ЕДИНЕЧНО РЕШО


Производител: MESKO
Шифра: 5011776
Достапност:
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

РЕШО СО ЕДНА РИНГЛА МОЌНОСТ 1000 ДИЈАМЕТАР НА ГРЕЈНАТА ПЛОЧА: 154 MM КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ТЕРМОСТАТОТ НЕЖНИ ПРИЛАГОДУВАЊА НА ТЕМПЕРАТУРАТА

Слични производи