Техномаркет - GEMBIRD CCP-USB2-AM4P-6 USB 2.0 MINI 4PM

GEMBIRD CCP-USB2-AM4P-6 USB 2.0 MINI 4PM


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736489
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

USB КАБЕЛ ПРИКЛУЧОК / МИНИ-USB 4-МЕТАРСКИ ПРИКЛУЧОК 6FT КАБЕЛ 30U "ПОЗЛАТЕНИ КОНТАКТИ ПОГОДНИ ЗА ПРЕНОС НА ПОДАТОЦИ СО ГОЛЕМА БРЗИНА USB 2.0

Слични производи