Техномаркет - PANASONIC TY-ER3D4ME

PANASONIC TY-ER3D4ME


Производител: PANASONIC
Шифра: 737641
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

-AKТИВНИ 3Д ОЧИЛА -БЛУТУТ КОНЕКЦИЈА -ПОЛНАЧ ПРЕКУ УСБ-НА ТВ -ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА -КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА ПРЕКУ 30 ЧАСА -ЕКСТРА ЛЕСНИ 27 ГРАМА

Слични производи