Техномаркет - PHILIPS SVC-1116B/00 SCREEN CLEANER

PHILIPS SVC-1116B/00 SCREEN CLEANER


Производител: PHILIPS
Шифра: 738110
Достапност: залиха
Редовна Цена:
349 ден.

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ЕКРАН ТЕЧНОСТ 200 МЛ

Слични производи