Техномаркет - TEFAL GT110838 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

TEFAL GT110838 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 739234
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,189 ден.

SMART цена:
1,859 ден.

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ МОЌНОСТ 180 W КАПАЦИТЕТ 50G/9 ШОЉИ 3 СТЕПЕЊЕ НА МЕЛЕЊЕ НОЖ ОД НЕРГУСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи