Техномаркет - GEMBIRD A-OTG-AFBM-03 0.15M

GEMBIRD A-OTG-AFBM-03 0.15M


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739387
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

УСБ КАБЕЛ МИКРО УСБ МАШКО -УСБ ЖЕНСКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 15ЦМ БОЈА ЦРНА

Слични производи