Техномаркет - TARGUS AWE1103X CHILL MAT NOTEBOOK STAND

TARGUS AWE1103X CHILL MAT NOTEBOOK STAND

-29%

Производител: TARGUS
Шифра: 739624
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

SMART цена:
359 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП (ЕКРАН) ДО 14" 2 Х 8ЦМ ВЕНТИЛАТОРИ УСБ НАПОЈУВАЊЕ БОЈА СИВА

Слични производи