Техномаркет - ECG ZV-117 ПРЕСА ЗА КОСА

ECG ZV-117 ПРЕСА ЗА КОСА

-42%

Производител: ECG
Шифра: 740628
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
699 ден.

KЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ДО 220 СТЕПЕНИ МОЌНОСТ 40W ТЕНКА И КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА LOCK ФУНКЦИЈА

Слични производи