Техномаркет - VIVAX EG4030RC ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

VIVAX EG4030RC ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

-21%

Производител: VIVAX
Шифра: 29287357
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

МОЌНОСТ: 2000 W НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА СТАКЛЕН КАПАК ДИМЕНЗИИ НА ОБЛАСТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 40X30CM

Слични производи