Техномаркет - GORENJE TG2000LCB СКАРА

GORENJE TG2000LCB СКАРА

-12%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288364
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,399 ден.

СКАРА ПРОМЕНЛИВИ ДВОСТРАНИ ПЛОЧИ МАТЕРИЈАЛ: АЛУМИНИУМ НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ НА ПЛОЧАТА РЕБРЕСТА ПЛОЧА ЗА ПЕЧЕЊЕ ПЛОЧИ ОБЛОЖЕНИ СО ТЕФЛОН ОД ДВЕТЕ СТРАНИ КОНВЕНЦИОНАЛЕН ГРЕЈАЧ ГОЛЕМИНА НА ПЛОЧАТА XXXL ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА ОПЦИЈА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА БРОЈ НА НИВОА НА ПЕЧЕЊЕ: 5 ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЦРВЕН ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ ОДВОДЕН КАНАЛ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ НА МАСНОТИИТЕ САД ЗА МАСНОТИИ МОЌНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ: 2.000 W КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,2 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 49 × 9 × 32,5 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 3,2 KG

Слични производи