Техномаркет - ROWENTA ZR850001 КИТ

ROWENTA ZR850001 КИТ

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29291539
Достапност: залиха
Редовна Цена:
949 ден.

SMART цена:
806 ден.

ВАКУУМСКИ ФИЛТЕР -ДОДАТОЦИ ЗА ЗАМЕНА, ВКЛУЧЕНИ 4 ПАРЧИЊА КАСЕТИ ЗА ДЕКАЛИРАЊЕ И 1 ФИЛТЕР ОД ПЕНА, ЗА ROWENTA CLEAN & STEAM MULTI RY85