Техномаркет - ELECTROLUX MONDO TEXTILE BAG КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX MONDO TEXTILE BAG КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА

-67%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 741171
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

SMART цена:
99 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА ПРАВОСМУКАЛКА