Техномаркет - LENOVO- E1-КИТ АКСЕСОАРИ

LENOVO- E1-КИТ АКСЕСОАРИ


Производител: LENOVO
Шифра: 29292582
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

Комплет за чистење и замена за Lenovo за правосмукалка E1-L додатоци за правосмукалка Lenovo E1, 2 x странични четки, 1 главна четка, 1 филтер HEPA, 1 x џогер