Техномаркет - FAVORIT L-81C СУШАРА

FAVORIT L-81C СУШАРА

-21%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29389935
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 8 КГ 15 ПРОГРАМИ ДИСПЛЕЈ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 112 Л НИВО НА БУЧАВОСТ 65 ДБ ДИМЕНЗИИВ/Ш/Д 85/60/56 ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 845X596X563 ММ

Слични производи