Техномаркет - PHILIPS HX3675/13 ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

PHILIPS HX3675/13 ЧЕТКА ЗА ЗАБИ


Производител: PHILIPS
Шифра: 29391573
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ 2ЧЕТКИ ДО 3ПАТИ ПОВЕЌЕ ОД ОБИЧНА ЧЕТКА ГИ ОТСТРАНУВА ЗАБНИТЕ НАСЛАГИ ЗВУЧНА ТЕХНОЛОГИЈА СЕНЗОР ЗА ПРИТИСОК ТЕНОК ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи