Техномаркет - PHILIPS HX6322/04 ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ДЕТСКА

PHILIPS HX6322/04 ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ДЕТСКА

-33%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29391574
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ДЕТСКА 2РЕЖИМА Philips sonic care For KIds ДИНАМИЧНОТО ЗВУЧНО ДЕЈСТВО ПРИДВИЖУВА ТЕЧНОСТ ПОМЕЃУ ЗАБИТЕ НЕЖНО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ 2 ГОЛЕМИНИ НА ГЛАВАТА НА ЧЕТКАТА ДО 62.000 ДВИЖЕЊА НА ВРТ/МИН ОСВЕТЛЕН ДИСПЛЕЈ

Слични производи