Техномаркет - SAMSUNG VS-15A6031R1/GE

SAMSUNG VS-15A6031R1/GE

-23%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29392660
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,192 ден.

СТИК ПРАВОСМУКАЛАКА МОЌНОСТ НА ВШМУКУВАЊЕ 150W JET CYCLONE DIGITAL INVERTER MOTOR МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ ЗА КОРИСТЕЊЕ ДО 40мин 2-во-1 ПОЛНАЧ НА ЅИД ФИЛТЕР ПРЕД МОТОР НАПОН 21.6 V ДОДАТОЦИ ЗА ТЕСНИ ОТВОРИ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПРАВ 0.8л

Слични производи