Техномаркет - FAVORIT HCF-150

FAVORIT HCF-150

-27%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29397672
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
10,992 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 148л ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ 2 КОРПИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 71/85/55

Слични производи