Техномаркет - GORENJE WNHVB72SDS

GORENJE WNHVB72SDS

-32%

Производител: GORENJE
Шифра: 29399296
Достапност:
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
14,992 ден.

МАШИНА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 7кг ЦЕНТРИФУГА 1200врт/мин 15 ПРОГРАМИ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА КОНТОЛА НА СТАБИЛНОСТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА D ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/46

Слични производи