Техномаркет - OMEGA OUTV400SF 23"-55" FIXED ULTRA SLIM

OMEGA OUTV400SF 23"-55" FIXED ULTRA SLIM


Производител: OMEGA
Шифра: 3446228
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 23"-55" МАКС. ТЕЖИНА : 35 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД МОНТАЖНАТА ПОВРШИНА 10MM. ВКЛУЧ. ЗАВРТКИ: 4 ЕЕЗ. M4 X45 И M8 X45 УЛТРА ТЕНОК И МОДЕРЕН ДИЗАЈН

Слични производи