Техномаркет - SBOX PLB-114M (23"-55")

SBOX PLB-114M (23"-55")


Производител: SBOX
Шифра: 738813
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 23"-55" МАКС. ТЕЖИНА : 60 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 400 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 22 ММ НАВАЛУВАЊЕ : НЕ РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи