Техномаркет - OMEGA OUTV200B27 23"-42" FIXED LARCH STEEL

OMEGA OUTV200B27 23"-42" FIXED LARCH STEEL

-14%

Производител: OMEGA
Шифра: 3545884
Достапност: залиха
Редовна Цена:
459 ден.

SMART цена:
399 ден.

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕВИЗОР КОМПАТИБИЛЕН ЗА ТВ 23”-42 " VESA МАКС. 200X200 ФИКСЕН, 25ММ ПРОФИЛ МАКС. ОПТОВАРУВАЊЕ 25КГ МОНТАЖЕН КОМПЛЕТ

Слични производи