Техномаркет - BOSCH MFW-3520W МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

BOSCH MFW-3520W МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

-17%

Производител: BOSCH
Шифра: 5006779
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,399 ден.

МОЌНОСТ: 1500W (MAX) 2 АЛАТКИ ЗА МЕСО ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗЕН ОТВОР: 5CM НАСТАВКИ ЗА ИЗРАБОТКА НА КОЛБАСИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ГУМЕНИ НОГАРКИ СТАПКА НА ПРОТОК: 1,8 KG / MIN

Слични производи