Техномаркет - KRUPS XP320830 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

KRUPS XP320830 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: KRUPS
Шифра: 5007560
Достапност:
Редовна Цена:
7,199 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО МОЌНОСТ НА ПУМПАТА 1050 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,5 Л МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА 2 ШОЛЈИ ПРИТИСОК 15 БАРИ CALC CLEAN ФУНКЦИЈА ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ОТСТРАНЛИВА ФИОКА ЗА ИСКАПУВАЊЕ МЛАЗНИЦА ЗА ПАРЕА CHILD LOCK- БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦА ФУНКЦИЈА ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи